Diskusní téma: Forum

5.9.2013

michaela | 05.09.2013

Dobry den,tez zacinam z praci a jsem zvedava , privedla me tam myho bratranka bejvala pritelkyne a urcite si nemyslim,ze by me chtela nejak okrast ci podvest verim tomu,ze se tam nejake penize videlat daji ... kazdy o tom mluvi moc hezky takze lidi nevahejte a pojdte do toho ... piste na eimal Schwambergerova@seznam.cz

. . . jaky to ma pro mě jako podnikatele přínos?

milos | 20.09.2012

Dobrý den, zajímavé stránky, ale trochu mi uniká, když je to finančně tak báječné, proč web s reklamou a zadarmo????? Zajímalo by mne z pohledu podnikatele, jaký to pro mne může mít přínos stát se členem a dávat někomu peníze? Pro vytvoření videa a prezentace nepotřebuji talk Fusion, mohu si dát vynaložené finance do nákladů na podnikání? Získám nějaké nové kontakty? Děkuji

Re: . . . jaky to ma pro mě jako podnikatele přínos?

Jiří | 27.09.2012

Asi Vám nerozumím.

Re: . . . jaky to ma pro mě jako podnikatele přínos?

Frantisek Svoboda | 17.12.2012

Myslite jenom na sebe hamouni nenahzrani

UKONČENÍ SPOLUPRÁCE

k.s. | 28.06.2012

Dobrý den,
prosím o pomoc, jak ukončit spolupráci v Talk Fusion?

Děkuji

prosím o info na mail slabaklaruska@seznam.cz

Re: UKONČENÍ SPOLUPRÁCE

Jiří | 06.07.2012

Spoluprácu ukončíte ve své Back Office.

Jak na to?

Iveta | 22.06.2012

Dobrý den, jak na to, abych si vydelala penize? moc tomuto nerozumim. prosim, napiste mi do meho e-mailu vice info iveta.kramarova@seznam.cz

dekuji
s pozdravem
Iveta

Podvod to není

pavel-nekv | 13.06.2012

Dovolte mi napsat krátký komentář. U Talk Fusion jsem asi půl rok a je to to nejlepší co mělo mohlo potkat. A že je to podvod? Ne není to podvod. Firma mě vyplatila pokaždé co jsem si vydělal - hned jsem peníze na účtě. Takže podvod to určitě není. Letadlo? Není to letadlo. Je to obyčejný obchod. Vsadím se že většina těch, co tohle čte jsou zaregistrovaní u nějaké kosmetické společnosti nebo něco podobného. To už vám jako letadlo nepřipadá co? Přitom to funguje úplně stejně, akorát tady je lepší systém k vydělávání penízků. Jak máte u kosmetiky šampon, tady máte video-email a další produkty. Tyto produkty jsou skvělé podle mě a jsem z nich nadšený. A ohledně domácí práce, pochybuju, že najdete nějakou manuální domácí práci jak by si všichni přáli. NEBUĎTE STUPIDNÍ!!!! Žádná taková práce podle mě neexistuje. Je málo práce všude a ještě bude práce na doma. Laskavě chyťte tuto příležitost za pačesy a dejte se do toho! Je to jediná forma, jak si v dnešní době peníze vydělat. Ode mě vše, jinak moc hezký web.

Re: Podvod to není

mira | 20.09.2012

dobrý den, mohu se zeptat jak vám Talk Fusion jde? raději na email... miroslav.nyvlt@email.cz

dobrý den

michael-54 | 30.05.2012

dobrý den, hezké stránky, talk fusion je zajímavá příležitost

<< 304 | 305 | 306 | 307 | 308 >>
Přidat nový příspěvek